Kapat
Ne Alırsan 10 TL Ne Alırsan 10 TL

ISIFAN Petek Üstü Yakıt Ekonomisi-Nemlendirici-Temizlik


Piyasa Fiyatı :
39.90 TL

% 45 İNDİRİM

Fiyat :
21.90 TL


ISIFAN Petek Üstü Yakıt Ekonomisi-Nemlendirici-Temizlik Daha ucuza, daha etkin ısınma. Ayarlanabilir boyu ile her peteğe uyar.

Bitenekadarcılar, içine girmekte olduğumuz kış günlerinde maksimum yakıt ekonomisi sağlayabilsin, hava kaliteleri hep yüksek olsun ve perdeleri kirlenmesin diye düşünülmüş benzersiz bir ürün.

Isıfan Kalorifer peteklerinin üzerine monte edilen hava yönlendiricisidir. 

Kalorifer Petekleri ile ısıtma yapılırken sıcak havanın Isıfan sayesinde oda içerisine yönlendirir. 

Isıfan şık tasarımının yanı sıra, üzerinde yer alan buhar kapakları sayesinde havanın kurumasını engelleyerek nem dengesini korur. 

Isıfan Sıcak havayı direk olarak odanın içerisine yönlendirdiğinden, perde ve duvarlarınız sürekli temiz kalır. 

Isıfan kendinden sürgülü sistemiyle, uzayıp kısalma özelliğine sahip olup, 75 cm ile 140 cm arasındaki tüm peteklerde kullanılabilir. 

Üstelik montaj gerektirmeden her tipteki peteğin üzerinde rahatça konulabilir.

Isıfan nedir? Ne işe yarar?
Isıfan yakıt tasarruf paneli, kalorifer peteklerinizin üstüne zahmetsizce monte edilebilen sıcak hava yönlendiricisidir. Isınan havanın yükselmesi ile peteklerden elde ettiğimiz sıcaklık perde ile cam arasında kalarak verimli ısınma elde etmemizi engeller. İşte bu noktada ısıfan ısınan havayı odanızın içerisine doğru yönlendirerek oluşan ısı kaybını sıfıra indirir.

Isıfan şık beyaz tasarımı ile petekleriniz ile tam uyumludur. Üzerindeki buhar kapları sayesinde havanın kurumasını engeller.

Isıfan - Petek Üzeri Hava Yönlendirme Paneli Faydaları :

  • Peteklerden elde ettiğiniz ısıyı odanın içine yönlendirerek ısı kaybını önler, bu sayede peteklerden yüksek seviyede verim alınmasını sağlar.
  • Isıfan içerisinde yer alan su hazneleri ile odanızın havasının kurumasını engeller.
  • Hareketli iki kanat sustalı yapısı ile 75 cm ile 140 cm arasında ki tüm peteklerde kullanılabilir. Genişliği ayarlanabilir.

Daha ucuza ve daha etkili ısının.

Hangi ebatlarda ki petekler de kullanılabilir?
ISIFAN Petek Üstü Yakıt Ekonomisi-Nemlendirici-Temizlik sürgülü sistemiyle, uzayıp kısalma özelliğine sahiptir. 75 cm ile 140 cm arasındaki tüm petek ölçülerinde kullanılabilir.

Türk Patent Enstitüsü tarafından Faydalı Ürün Belgesi verilmiş ve ayrıca Patent hakları da koruma altında olan bu ürünle sağlayacağınız faydalar:

(Belgeler http://isifan.com/belgelerimiz.aspx )

Isıfan ısınıp yükselen hava perde ve camlar (ve dış duvar) arasına sıkışıp ciddi biçimde camdan dışarı kaybolmak yerine doğrudan odanızın içine, ısının doğal hareket özelliği sayesinde ulaşmış olacak. Bu size ciddi bir yakıt tasarrufu ve daha etkin bir ısınma sağlayacak!

Isıfan içindeki haznelere ara ara koyacağınız su ağır ağır neme dönüşecek ve bu odanızdaki havanın kurumasına engel olarak boğaz kuruluğu, öksürme, astım, rahat nefes alamama gibi pekçok rahatsızlığa karşı size fayda sağlayacak!

Isıfan sayesinde hava perdelere doğrudan nüfuz etmeyeceğinden perdelerinizde oluşacak kirlenmeler minimuma indirgenmiş olacak!Yakıt Ekonomisi

Isıfan Ölçüleri:

  • 72 cm x 10 cm x 7 cm
  • Su Haznesi: cm x 5 cm x 3 cm (2 Adet)

1 Adet sipariş vermeniz durumunda " ISIFAN Petek Üstü Yakıt Ekonomisi " 1 Adet gönderilecektirısıfan petek ustu ısıfan petek ustu nemlendirici ısıfan petek isifan petek üstü yakıt ekonomisi-nemlendirici-temizlik


ISIFAN Petek Üstü Yakıt Ekonomisi-Nemlendirici-Temizlik Yorumları Tüm Yorumlar (166)
Mükemmel (37)
76 %
Çok İyi (7)
14 %
İyi (4)
8 %
Fena Değil (1)
2 %
Çok Kötü
0 %
4 sipariş | 1 yorum | Yorum Detay eski tip döküm peteklerede oluyormu?
1 sipariş | 1 yorum | Yorum Detay Kullanışlı ve güzel ürün
2 sipariş | 3 yorum | Yorum Detay 2013 ocak ayında almıştım çok memnun kaldım. Tekrardan fazla stokla satış yapsanız iyi olurdu, çünkü isteyen kişiler oldu. Hesaplı başka yerde bulamadım.
2 sipariş | 1 yorum | Yorum Detay Bende almak istiyorum Ama peteğin 2 metre ona oluyomu
73 sipariş | 92 yorum | Yorum Detay teşekkürler